Obiekty inwestycyjne w Piastowie koło Warszawy


Inwestycje Piastów

Polecamy:
· Sprzedaż linkówGreen House Piastów

Green House Piastów

Opis inwestycji

Inwestycja Green House Piastów

Kameralny kompleks mieszkaniowy na granicy Pruszkowa i Piastowa. Spokojna okolica zabudowana domkami jednorodzinnymi jest położona z dala od ruchliwych ulic, stanowi doskonałą lokalizację na mieszkanie dla każdej rodziny. Ładne i funkcjonalnie zaprojektowane czterokondygnacyjne budynki doskonale wpisują się w tę zieloną okolicę. Architekt zadbał aby wszystkie mieszkania były odpowiednio nasłonecznione, a do większości z mieszkań właściciele będą do dyspozycji balkony. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Budynek oznaczony jak A jest czterokondygnacyjnym domem wielorodzinnym podbudowanym podziemnymi garażami. Mieści się w nim 39 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Dostęp do poszczególnych kondygnacji prowadzi poprzez dwie klatki schodowe oraz dwie windy. Jedna z wind ma zasięg od podziemnego garażu do wyjścia na zielony taras na poziomie dachu. Druga od podziemnego garażu do trzeciego pietra. Większość lokali posiada balkony przeznaczone do zagospodarowania zielenią.

Zakończenie tego etapu przewiduje się na koniec 2007 roku.

Budynek oznaczony jako B jest również czterokondygnacyjnym domem wielorodzinnym podbudowanym podziemnymi garażami. Mieści się w nim 8- lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Dostęp do poszczególnych kondygnacji będzie się odbywał poprzez cztery klatki schodowe oraz cztery windy. Jedna z nich będzie miała zasięg od podziemnego garażu do wyjścia na zielony taras na poziomie dachu. Pozostałe windy będą prowadzić od podziemnego garażu do trzeciego pietra. Większość lokali posiada balkony przeznaczone do zagospodarowania zielenią.

Zakończenie tego etapu przewiduje się na I kwartał2008 roku.

Cały kompleks będzie posiadał wspólne ogrodzenie, pomieszczenia dla ochrony i możliwość instalacji systemu monitoringu audiowizualnego oraz miejsca postojowe dla gości.

Szczegóły inwestycji

    * Miasto: Warszawa, Piastów
    * Ulica: Jana Kasprowicza
    * Developer: LW Development
    * Sprzedawca: LW Debelopment